Cushman & Wakefield Cushman & Wakefield

Welcome to What's Next

Dzięki pomysłom, wiedzy i zaangażowaniu tworzymy dla rynku nieruchomości nowatorskie rozwiązania, aby przygotować Cię na to, co dopiero nastąpi.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Jak możemy Ci dzisiaj pomóc ?

Szukam

Cushman & Wakefield
Znajdź nieruchomość
Znajdź nieruchomość na wynajem lub sprzedaż.
WYSZUKIWARKA NIERUCHOMOŚCI
Cushman & Wakefield Cushman & Wakefield
GLOBALNE USŁUGI NAJEMCÓW
Wybór lokalizacji i negocjacje najmu dla najemców biurowych, handlowych i przemysłowych w oparciu o strategie pracy i logistyki
Dowiedz się więcej

Zrealizowane projekty 

Tristan Capital Partners, White Star Real Estate • Banking & Financial Services
Learn More
Nagel-Group
Learn More
Prosta Tower
Learn More

Analizy

Article • Insights

Warsaw Office Market in Q3 2018

Warsaw, 25 October 2018 – Global real estate services firm Cushman & Wakefield presents a summary of Q3 2018 on the Warsaw office market in its report MARKETBEAT - WARSAW OFFICE MARKET IN Q3 2018.
Krzysztof Misiak • 25/10/2018
workers in coworking space blurred man walking past seated women
Research • Coworking

Boom na powierzchnie coworkingowe w Polsce.

Aż 165 przedstawicieli najemców, deweloperów, inwestorów, operatorów coworkingowych oraz mediów z Polski i zagranicy uczestniczyło w konferencji pt. „Coworking in Poland – Where Next?”, podczas której międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield przedstawiła raport „Coworking sector in Poland” oraz najnowsze dane dotyczące rynku powierzchni elastycznych w Polsce.
Krzysztof Misiak • 25/02/2019
Article • Insights

Summary of the Polish retail market in 2018

New retail supply amounted to approximately 420,000 sq m in 2018, pushing Poland’s total retail stock up by 3% to 14.7 million sq m.
Anna Oberc-Krzycka • 06/03/2019
The C&W Advantage
About C&W
  1. 51,000 Członków Zespołu
  2. $8.2 miliarda* 2018 Dochód *USD
  3. 70 Krajów
Cushman & Wakefield
Dołącz do nas
Pomysłowa firma jest z definicji firmą ludzi. Cushman & Wakefield z dumą stawia naszych pracowników w centrum wszystkiego, co robimy.
ZBADAJ

POZNAJ NASZYCH LUDZI

Charles Taylor

Senior Management - Service Line

Charles Taylor

Executive Partner
Warsaw, Poland


+48 228202007

Charles.Taylor@eur.cushwake.com

Pobierz VCard

Zuzanna Paciorkiewicz

Business Services

Zuzanna Paciorkiewicz

Partner, Head of Operations, Asset Services Poland
Warszawa, Poland


Zuzanna.Paciorkiewicz@cushwake.com

Pobierz VCard

Soren Rodian Olsen Warsaw

Business Services

Soren Rodian Olsen

Head of Office Investment
Warsaw, Poland


+48 228202144

Soren.Olsen@eur.cushwake.com

Pobierz VCard

Krzysztof Misiak

Business Services

Krzysztof Misiak

International Partner
Warsaw, Poland


+48 601334629

Krzysztof.Misiak@eur.cushwake.com

Pobierz VCard

Lucyna Śliż

Business Services

Lucyna Śliż

Associate, Head of Retail Business Development
Warsaw, Poland


Lucyna.Sliz@cushwake.com

Pobierz VCard

Business Services

Anna Oberc-Krzycka

Associate, Head of Retail Team Operations
Warsaw, Poland


Anna.Oberc@cushwake.com

Pobierz VCard

Mark Freeman Warsaw

Business Services

Mark Freeman

Head of Valuation & Advisory
Warsaw, Poland


+48 228202067

Mark.Freeman@eur.cushwake.com

Pobierz VCard

Joanna Sinkiewicz - Warsaw

Business Services

Joanna Sinkiewicz

Partner, Head of Industrial & Logistics Agency, Poland
Warsaw, Poland


+48 22 820 2058

Joanna.Sinkiewicz@eur.cushwake.com

Pobierz VCard

Andrew Frizell Warsaw

Business Services

Andrew Frizell

Head of Project Management & Consultancy Poland, CEE Lead
Warsaw, Poland


+48 668259688

Andrew.Frizell@cushwake.com

Pobierz VCard

 Eliza Bingul

MarComm

Eliza Bingul

Associate Director
Warsaw, Poland


+48 228202128

Eliza.Bingul@eur.cushwake.com

Pobierz VCard

Andrew Frizell Warsaw

Business Services

Andrew Frizell

Head of Project Management & Consultancy Poland, CEE Lead
Warsaw, Poland


+48 668259688

Andrew.Frizell@cushwake.com

Pobierz VCard