Spoznajte našich ľudí

Jan Micek Slovakia

Business Services

Ján Miček

Senior Investment Analyst
Slovakia


Jan.Micek@cushwake.com

Stiahnuť VCard

Business Services

Markéta Krajčová

Senior Negotiator / Retail agency
Slovakia


Marketa.Krajcova@cushwake.com

Stiahnuť VCard

Business Services

Peter Hyránek

Senior Project Manager
Slovakia


Peter.Hyranek@cushwake.com

Stiahnuť VCard

Jan Rakovsky Slovakia

Business Services

Jan Rakovsky

Senior Negotiator
Slovakia


+421 2 259209362

jan.rakovsky@cushwake.com

Stiahnuť VCard

Business Services

František Griščík

Property Manger
Slovakia


Frantisek.Griscik@cushwake.com

Stiahnuť VCard

Business Services

Marek Magát

Senior Project Manager
Slovakia


Marek.Magat@cushwake.com

Stiahnuť VCard

Mario Klas Slovakia

Business Services

Mario Klas

Head of Office/RW Asset Services
Slovakia


+421 2 259209345

mario.klas@cushwake.com

Stiahnuť VCard

Business Services

Zuzana Bábelová

Senior Negotiator / Retail Agency
Slovakia


Zuzana.Babelova@cushwake.com

Stiahnuť VCard

Business Services

Martin Dobroň

Senior Valuer
Slovakia


Martin.Dobron@cushwake.com

Stiahnuť VCard

Barbora Kostrecov Slovakia

Business Services

Barbora Kostrecová

Partner / Head of Asset Services SK
Slovakia


Barbora.Kostrecova@cushwake.com

Stiahnuť VCard

Business Services

Patrik Janščo

Head of Industrial Agency
Slovakia


Patrik.Jansco@cushwake.com

Stiahnuť VCard

Operations Support

Zuzana Prachárová

Office & HR Manager
Slovakia


Zuzana.Pracharova@cushwake.com

Stiahnuť VCard

Ponúkané služby

Udržateľnosť

Klimatická zmeny a obmedzené prírodné zdroje znamenajú radikálnu zmenu v tradičnom prístupe k nehnuteľnostiam. 

Learn More
Interiérový dizajn
Špecializujeme sa na dizajn komerčných priestorov v Bratislave a na Slovensku, vďaka čomu máme ideálnu pozíciu pre poskytovanie služieb klientom. 
Zistiť viac
Stavebné inžinierstvo
Náš tím zameraný na stavebné inžinierstvo zabezpečuje všetky projektové a riadiace služby súvisiace s mechanickými, elektrickými a zdravotníckymi prvkami pri všetkých typoch budov a vo všetkých sektoroch, a to od úvodnej stavby cez vybavenie po ich využívanie.
Learn More
Kapitálové trhy: Globálne odborné skúsenosti s transakciami vždy, keď ich potrebujete
Ste pripravení na budúcnosť v realitnom odvetví?
Zistiť viac
Prenájom maloobchodných priestorov
Vlastníkom komerčných nehnuteľností poskytujeme strategickú expertízu, ktorá im umožní čo najviac rozšíriť povedomie o ich nehnuteľnostiach a poskytovaných priestoroch na prenájom, vhodne nastaviť ceny za nájom a vyťaženosť prenajímaných nehnuteľností, a teda maximalizovať celkovú hodnotu investícií.
Learn more
Integrované riadenie zariadení

Náš model integrovaného riadenia spája a riadi vaše každodenné základné prevádzkové služby, vďaka ktorým nehnuteľnosti pracujú pre vás.

Learn more
Integrated Portfolio Management

Our IPM service focuses our Transaction Management, Portfolio Administration and Portfolio Strategy activity around our clients’ business challenges and priorities. 

Learn More
Služby spojené s oceňovaním a poradenstvom

S nami sa môžete rozhodnúť bez obáv.

Zistiť viac
$name
Learn More
Cushman & Wakefield Dizajn a výstavba

Rozumiete svojím realitným požiadavkám a potrebujete garanciu fixnej ceny od partnera s rozsiahlými skúsenosťami?

Learn more
Projektový manažment
Projektový tím Cushman & Wakefield sa skladá zo zanietených a skúsených odborníkov so skúsenostami projektového manažmentu na rôznych projektoch a v rozličných oblastiach na Slovensku.
Learn More
Maloobchod a voľný čas

Skvelý návrh je len začiatok

Learn More
Pripojte sa k nám
Firmu plnú nápadov tvoria ľudia, preto Cushman & Wakefield s hrdosťou stavia svojich ľudím do centra všetkého čo robíme.

NEMÔŽETE NÁJSŤ TO, ČO HĽADÁTE?

Spojte sa s jedným z našich profesionálov.