POZNAJ NASZYCH LUDZI

Andrew Frizell Warsaw

Business Services

Andrew Frizell

Head of Project Management & Consultancy Poland, CEE Lead
Warsaw, Poland


+48 668259688

Andrew.Frizell@cushwake.com

Pobierz VCard

Anna Hofman Warsaw

Business Services

Anna Hofman

Senior Negotiator
Warsaw, Poland


+48 228202154

Anna.Hofman@eur.cushwake.com

Pobierz VCard

Business Services

Marta Bakier-Derda

Senior Finance Operations Manager
Warszawa, Poland


+48 222223173

Marta.Bakier-Derda@cushwake.com

Pobierz VCard

Business Services

Karolina Gawart

Portfolio Manager
Warsaw, Poland


Karolina.Gawart@cushwake.com

Pobierz VCard

Business Services

Monika Stańczuk

Client Finance Manager
Warszawa, Poland


+48 (884) 222353

Monika.Stanczuk@cushwake.com

Pobierz VCard

Business Services

Fabian Rivera

Deputy Manager CORE Service Centre
Warszawa, Poland


+48 (666) 851857

Fabian.Rivera@cushwake.com

Pobierz VCard

Business Services

Mariola Rogóż

Shopping Centre Director
Gdynia, Poland


Mariola.Rogoz@cushwake.com

Pobierz VCard

Beata Kiliaska Warszawa

Business Services

Beata Kiliańska

Senior Credit Control Specialist
Warszawa, Poland


+48 222223063

Beata.Kilianska@cushwake.com

Pobierz VCard

Business Services

Marcin Golly

Associate
Warsaw, Poland


+48 668213141

Marcin.Golly@cushwake.com

Pobierz VCard

Business Services

Piotr Ziencik

Financial Controller
Warszawa, Poland


Piotr.Ziencik@cushwake.com

Pobierz VCard

USŁUGI

AS - Corporate Accounting Services
Learn More
Lease Advisory
Our Lease Advisory team is an experienced, dynamic, innovative and proactive commercial team working with investors and occupiers.
Learn More
Kompleksowe Zarządzanie Portfelem

W ramach kompleksowego zarządzania portfelem oferujemy usługi w zakresie zarządzania transakcjami, administrowania portfelem i opracowywania strategii portfelowych uwzględniających wyzwania i priorytety biznesowe naszych Klientów. Wykorzystujemy dane, usprawniamy procesy i dostarczamy najwyższej jakości analizy, aby zapewnić Klientom wsparcie w osiąganiu najważniejszych celów biznesowych.

Learn More
Capital Markets
Are you ready for what’s next in the real estate industry? Our Capital Markets team advises institutional and private owners, occupiers, investors and developers on their most significant transactions.
Learn More
PDS - Project Management
Learn More
Reprezentowanie Najemców
Zespół ds. reprezentowania najemców będzie Państwa wspierał podczas całego procesu poszukiwania biura, lokali handlowych lub przemysłowych od samego początku, aż do momentu podpisania umowy dzierżawy oraz wyposażenia nowego lokalu.
Learn More
Equity and Debt
Learn More
PDS - Design and Build
Perhaps you have a good understanding of your real estate requirements and want the certainty of a fixed price with an expert partner ?
Learn More
Valuation &Advisory Services
Giving you the confidence to make informed decisions.
Learn More
Development Advisory
Whatever the challenges of your business, our market-leading expertise can help you find the right development strategy.
Learn More
Advisory and Research
Learn More
PDS - Instalacje Wewnątrzbudynkowe

Oferujemy kompleksowe usługi projektowania i zarządzania w zakresie instalacji mechanicznych, elektrycznych i sanitarnych we wszystkich rodzajach budynków i wszystkich sektorach na etapie wstępnych prac budowlanych, wykończeniowych oraz w trakcie trwania najmu.

Learn More
Cushman & Wakefield Cushman & Wakefield
DOŁĄCZ DO NAS
Firma pełna pomysłów jest z definicji firmą nastawioną na ludzi. Cushman & Wakefield jest dumna z tego, że we wszystkim, co robi najważniejsi są ludzie.
Dołącz

NIE MOŻESZ ZNALEŹĆ TEGO, CZEGO SZUKASZ?

Skontaktuj się z jednym z naszych pracowników.